Sudo (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Save
lv: Saglabāt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Users
lv: Lietotāji

en: Add User
lv: Pievienot Lietotāju
