Sudo (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Save
mn: Хадгалах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
