Sudo (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ
