Sudo (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
