Sudo (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Administration
nl: Beheer

en: Save
nl: Opslaan

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Users
nl: Gebruikers

en: Add User
nl: Gebruiker toevoegen

en: Instructions
nl: Instructies

en: Button Settings
nl: Knopinstellingen
