Sudo (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Save
nn: Lagre

en: Continue
nn: Hald fram

en: Users
nn: Brukarar
