Sudo (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Administration
oc: Administracion

en: Save
oc: Enregistrar

en: Continue
oc: Contunhar

en: Users
oc: Utilizaires

en: Instructions
oc: Instruccions
