Sudo (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Administration
pl: Administracja

en: Save
pl: Zapisz

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Instructions
pl: Instrukcje
