Sudo (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Continue
ps: دوام

en: Users
ps: غړي
