Sudo (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Administration
pt: Administração

en: Save
pt: Guardar

en: Continue
pt: Continuar

en: Users
pt: Utilizadores

en: Add User
pt: Adicionar Utilizador

en: Instructions
pt: Instruções de preparação
