Sudo (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Save
ru: Сохранить

en: Continue
ru: Продолжить

en: Users
ru: Пользователи

en: Add User
ru: Добавить пользователя

en: Instructions
ru: Инструкции
