Sudo (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
