Sudo (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Save
sl: Shrani

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Users
sl: Uporabniki
