Sudo (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Administration
sq: Administrimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Users
sq: Përdorues
