Sudo (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Save
sv: Spara

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Users
sv: Användare

en: Add User
sv: Lägg till användare

en: Instructions
sv: Instruktioner
