Sudo (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Save
ta: சேமி

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Users
ta: பயனாளர்கள்
