Sudo (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Instructions
te: సూచనలు
