Sudo (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Administration
tr: Yönetim

en: Save
tr: Kaydet

en: Continue
tr: Devam et

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Add User
tr: Kullanıcı Ekle
