Sudo (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Administration
vi: Quản lý

en: Save
vi: Lưu

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Users
vi: Người dùng

en: Add User
vi: Thêm người dùng
