Sudo (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: إزالة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Save
ar: حفظ

en: Continue
ar: متابعة

en: Users
ar: المستخدمون
