Sudo (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Save
az: Saxla

en: Continue
az: Davam et

en: Users
az: İstifadəçilər
