Sudo (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Administration
es: Administración

en: Save
es: Guardar

en: Continue
es: Continuar

en: Users
es: Usuarios

en: Add User
es: Agregar usuario

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Button Settings
es: Opciones del botón
