Sudo (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Administration
he: ניהול

en: Save
he: שמירה

en: Continue
he: להמשיך

en: Users
he: חברי האתר

en: Instructions
he: הוראות הכנה
