Sudo (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Administration
id: Administrasi

en: Save
id: Simpan

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Users
id: Pengguna
