Sudo (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Administration
is: Stjórnun

en: Save
is: Vista

en: Continue
is: Halda áfram

en: Users
is: Notendur
