Sudo (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Administration
ro: Administrare

en: Save
ro: Salvare

en: Continue
ro: Continuare

en: Users
ro: Utilizatori

en: Instructions
ro: Instructiuni
