Sudo (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Save
sk: Uložiť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Users
sk: Používatelia

en: Instructions
sk: Inštrukcie
