Sudo (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Save
uk: Зберегти

en: Continue
uk: Продовжити

en: Users
uk: Користувачі

en: Add User
uk: Додати користувача

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Button Settings
uk: Налаштування кнопки
