Suggest Similar Titles (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Other
el: Άλλο

en: Position
el: Θέση

en: Percentage
el: Ποσοστό
