Suggest Similar Titles (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Other
sk: Ostatné

en: Position
sk: Pozícia

en: Percentage
sk: Percent
