Suggest Similar Titles (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Other
vi: Khác

en: Position
vi: Vị trí

en: Percentage
vi: Tỷ lệ
