Suggest Similar Titles (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Other
ca: Altres

en: Position
ca: Posició

en: Percentage
ca: Percentatge
