Suggest Similar Titles (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Other
cs: Jiné

en: Position
cs: Pozice

en: Percentage
cs: Procenta
