Suggest Similar Titles (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Other
it: Altro

en: Position
it: Posizione

en: Percentage
it: Percentuale
