Suggest Similar Titles (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Other
pt: Outros

en: Position
pt: Posição

en: Percentage
pt: Porcentagem
