Suggest Similar Titles (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Other
ro: Altele

en: Position
ro: Poziţie

en: Percentage
ro: Procentaj
