Suggest Similar Titles (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Other
uk: Інше

en: Position
uk: Позиція

en: Percentage
uk: Відсотки
