Suggest Similar Titles (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Other
ar: آخر

en: Position
ar: الوضع

en: Percentage
ar: النسبة المئوية
