Suggest Similar Titles (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Other
lt: Kiti

en: Position
lt: Pozicija

en: Percentage
lt: Procentas
