Suggest Similar Titles (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Other
ru: Другое

en: Position
ru: Позиция

en: Percentage
ru: Процент
