Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Quantity
af: Aantal

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Update
af: Dateer op

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Source
af: Bron
