Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Update
ast: Anovar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru
