Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Update
mr: अपडेट

en: Configuration
mr: संरूपण
