Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
