Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Update
am: አዘምን

en: Source
am: ምንጭ
