Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Priority
he: עדיפות

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Update
he: עדכון

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Source
he: מקור
