Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Source
my: ရင်းမြစ်
