Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Other
pa: ਹੋਰ
