Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Content
cy: Cynnwys

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Update
cy: Diweddaru

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Other
cy: Arall
