Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Quantity
mn: Тоон

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Configuration
mn: Тохиргоо
